Aktuální stav skladových zásob

Jako jeden z mála eshopů máme propojení s distributory a tak se můžete orientovat dle dostupnosti a dodací lhůty. Nemusíte se tedy obávat, že si zakoupíte něco, co nemůžeme dodat.

Velký výběr audio produktů

Nabízíme Vám velký výběr audio produktů. Samozřejmě nemáme každou značku na trhu, ale máme toho vlastně hodně.

Zavolejte a poradíme vám

Nevíte jakou sestavu vybrat? Zavolejte nám a poradíme Vám.

776696274

Doprava zdarma nad 2500,-

Využijte výhodné nabídky přepravy zdarma nebo za velmi výhodnou cenu přes Zásilkovnu.

B2B - zvýhodněný nákup pro firmy

Využijte zvýhodněných cen pro B2B prodej. Zaregistrujte se s IČO, počkejte na přiřazení ceníku a užívejte si nákup za lepší ceny.

Netrapte své uši nekvalitním zvukem

Audalgin je lék právě pro tyto potřeby. Nemá téměř žádné nežádoucí účinky až na ovlivnění tepu a činnosti srdce. Pravděpodobně to nevíte, ale poslouchání hudby krom pocitu radosti taky ovlivňuje srdeční tep. Naše tělo je zajímavé a rytmus srdce se dokáže přizpůsobit okolí. Když si tedy pustíte píseň, která má 160 BPM (úderů za minutu), tak se vaše srdce bude snažit přizpůsobit tep hlavně při vyšší hlasitosti. Příkladem rychlé hudby je Drum and Bass, EDM, Metal a podobně. Podobným způsobem můžete taky způsobit pokles tepové frekvence posloucháním pomalé hudby s BPM kolem 60 (např. Reggae). Existuje na to mnoho studií.

Pamatujte, hudba je lék a v zájmu vlastního zdraví poslouchejte raději klidnější. Stejně ale milujeme Metal a DnB... i když to škodí ;-)


Audiovector predstavuje nový model QR-7

Audiovector predstavuje nový model QR-7

Na výstave HIGH END Munich 2022 predstavuje dánsky výrobca Audiovector nový model QR-7, ktorý doplňuje radu QR o najväčší a najzábavnejší model.


Bluesound spustí predaj nového modelu Powernode Edge

Bluesound spustí predaj nového modelu Powernode Edge

Bluesound Powernode existuje na trhu již nějakou dobu. Momentálně najdete v prodeji 3. generaci Powernode a nyní přichází poprvé zjednodušená varianta Edge, která nabízí ještě kompaktnější šasi a jednoduchou konektivitu pro současný věk streamovacích služeb a propojení s TV.