Aktuální stav skladových zásob

Jako jeden z mála eshopů máme propojení s distributory a tak se můžete orientovat dle dostupnosti a dodací lhůty. Nemusíte se tedy obávat, že si zakoupíte něco, co nemůžeme dodat.

Velký výběr audio produktů

Nabízíme Vám velký výběr audio produktů. Samozřejmě nemáme každou značku na trhu, ale máme toho vlastně hodně.

Zavolejte a poradíme vám

Nevíte jakou sestavu vybrat? Zavolejte nám a poradíme Vám.

776696274

Doprava zdarma nad 2500,-

Využijte výhodné nabídky přepravy zdarma nebo za velmi výhodnou cenu přes Zásilkovnu.

Odporúčané2

Užívajte Audalgin a uši Vám poďakujú

Netrapte své uši nekvalitním zvukem

Audalgin je lék právě pro tyto potřeby. Nemá téměř žádné nežádoucí účinky až na ovlivnění tepu a činnosti srdce. Pravděpodobně to nevíte, ale poslouchání hudby krom pocitu radosti taky ovlivňuje srdeční tep. Naše tělo je zajímavé a rytmus srdce se dokáže přizpůsobit okolí. Když si tedy pustíte píseň, která má 160 BPM (úderů za minutu), tak se vaše srdce bude snažit přizpůsobit tep hlavně při vyšší hlasitosti. Příkladem rychlé hudby je Drum and Bass, EDM, Metal a podobně. Podobným způsobem můžete taky způsobit pokles tepové frekvence posloucháním pomalé hudby s BPM kolem 60 (např. Reggae). Existuje na to mnoho studií.

Pamatujte, hudba je lék a v zájmu vlastního zdraví poslouchejte raději klidnější. Stejně ale milujeme Metal a DnB... i když to škodí ;-)

Naši partneri

Rôzne spôsoby zapojenia reproduktorov

Možná se zdá, že zesilovač, který má výstupy pro 2 reproduktory dokáže napájet jenom 1 pár reproduktorů, ale není tomu tak. V tomto článku si ukážeme jakým způsobem zapojit víc reproduktorů což se Vám možná bude hodit u ozvučení prodejen, restaurací nebo klidně zahrady.


Audiovector predstavuje nový model QR-7

Audiovector predstavuje nový model QR-7

Na výstave HIGH END Munich 2022 predstavuje dánsky výrobca Audiovector nový model QR-7, ktorý doplňuje radu QR o najväčší a najzábavnejší model.


Bluesound spustí predaj nového modelu Powernode Edge

Bluesound spustí predaj nového modelu Powernode Edge

Bluesound Powernode existuje na trhu již nějakou dobu. Momentálně najdete v prodeji 3. generaci Powernode a nyní přichází poprvé zjednodušená varianta Edge, která nabízí ještě kompaktnější šasi a jednoduchou konektivitu pro současný věk streamovacích služeb a propojení s TV.

Súhlasím so spracovaním osobných údajov.