Dali Oberon On-wall

Cena
13 990 Kč s DPH

Běžná cena
16 389 Kč s DPH

Ušetříte
15% (2 399 Kč)

Kód produktu
c7b2442c-d7c4-467b-9cf3-148833fac8c6

Hmotnost
4.9 kg

EAN
5703120109534

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílá
Bílá
Dubová
Dubová
Ořechová
Ořechová
Černá
Černá

pár
Nakupte se slevou až 10%.
v akci XMAS s kódem "kapr"
::: více o akci zde :::

Nástěnné efektové reproduktory Oberon On-wall od Dali o výkonu 100W a frekvenčním rozsahem 55 – 26000 Hz. Díky těmto reproduktorům můžete rozšířit vaše domácí kino o boční nebo zadní kanály. Více

 • Řada Oberon

  DALI OBERON je průlom: je to první reproduktor na základní úrovni, který obsahuje patentovanou technologii DALI SMC, která drasticky snižuje nelineární magnetické zkreslení - takže můžete poslouchat svou oblíbenou hudbu, jako jste ji ještě nikdy neslyšeli.

  Díky novým nadrozměrným výškovým měničům, širokopásmovým basovým reproduktorům z dřevěných vláken a nápadnému dánskému designu kabinetu nastavuje DALI OBERON nový standard pro cenově dostupné audiofilní reproduktory. Je čas znovu objevit kouzlo hudby.

  Současný design

  Zaoblené hrany a rustikální tkanina těchto nových předních mřížek DALI dodávají sérii OBERON lehčí a modernější vizuální vzhled. Tento vzhled je umocněn elegantně tvarovanou hliníkovou základnou namontovanou na dvou podlahových modelech.

  Dali Oberon mřížka
  Dali Oberon - technologie SMC

  Patentovaná technologie SMC

  Železný nástavec na magnetu měniče OBERON je završen patentovaným SMC diskem - minimalizuje negativní dopady chodu. Použití disku SMC výrazně snižuje mechanické zkreslení, které snižuje zkreslení třetího řádu. To umožňuje delší potěšení z poslechu, uvolněný středový rozsah a překvapivé množství detailů pro jeho cenovou třídu.

  Do libovolného prostoru

  Materiály měničů, návrh výhybky a geometrie použité v řadě OBERON byly vybrány tak, aby bylo dosaženo širokého rozptylového vzoru. To zajišťuje dobře integrovaný zvuk, a to i při poslechu ve významném úhlu mimo osu. Další výhodou je vážně snížené harmonické zkreslení a difrakce způsobující zkreslení frekvence. Z tohoto důvodu jsou všechny reproduktory DALI navrženy tak, aby se nemusely otáčet.

  Dali Oberon - lehká integrace
  Dali Oberon - kompozitní membrána z papíru a dřevěných vláken

  Membrána z dřevěných vláken

  Basový reproduktor OBERON je vybaven membránou z dřevěných vláken se směsí jemnozrnné papírové buničiny vyztužené dřevěnými vlákny, což vytváří tuhou, lehkou a dobře se chovající strukturu. V kombinaci s nízkoztrátovým prostorovým a pavoukovým odpružením tato membrána reprodukuje mikro detaily v signálu - nefiltrované a s vysokou přesností.

  Reproduktory pro každé použití

  Řada OBERON představuje řadu modelů „reproduktorů pro každé použití“. Každý model reproduktoru je ideální pro stereofonní použití a je schopen naplnit vše od malých bytů až po velké obývací pokoje vysoce kvalitním zvukem.

  Dali Oberon - reproduktory pro každý účel
  Dali Oberon - barevné provedení

  Barva pro každý interiér

  Řada DALI OBERON je k dispozici ve čtyřech provedeních: černý jasan, bílý, tmavý ořech a světlý dub v kombinaci s matným černým nebo bílým předním panelem. Zadní bassreflex zajišťuje optimální integraci do místnosti a elegantně tvarovaná hliníková základna dodává dvěma stojícím modelům lehčí vzhled. Řada OBERON také představuje zcela nový design přední masky se zaoblenými hranami, které dodávají sérii reproduktorů lehčí a moderní vizuální vzhled. 'Mountain Gray' je standardní mřížka dodávaná se světlými povrchovými úpravami, zatímco Shadow Black je standardem u tmavých povrchových úprav. Marshmallow White je k dispozici jako příslušenství.

   

  Specifikace Oberon On-wall

  Frekvenční rozsah

  • 55 - 26000 Hz

  Citlivost (2,83 V / 1 m)

  • 86,5 dB

  Nominální impedance

  • 6 Ohm

  Maximální SPL

  • 107 dB

  Doporučený výkon zesilovače

  • 25 - 100 W

  Frekvence výhybek

  • 2100 Hz

  Počet pásem

  • 2

  Osazení

  • 1 x 5,25” středobasový s membránou s dřevěných vláken
  • 1 x 29 mm výškový s hedvábní kalotou

  Doporučená vzdálenost od zdi

  • 0 - 10 cm

  Hmotnost

  • 4,9 kg

  Součásti balení

  • Gumové nožky
  • Mřížka

  Rozměry

  • 385 x 245 x 120 mm

   

Parametry
Citlivost (dB) 86.5
Doporučený výkon zesilovače (W) 25 - 100
Maximální SPL (dBa) 107
Nominální impedance (Ohm) 6
Výkon RMS (W) 100