Canton GLE 90

Cena
24 990 Kč s DPH

Běžná cena
27 989 Kč s DPH

Ušetříte
11% (2 999 Kč)

Výrobce
Canton

Kód produktu
f2573036-9bab-43c2-bf8f-ed94b2da3ced

EAN
4010243041919

Hmotnost
19.6 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
Bílá
Bílá
Makassar
Makassar
Černá
Černá

pár
Nakupte se slevou až 10%.
v akci HUSÍ KŮŽE s kódem "reakce"
::: více o akci zde :::

Sloupové Canton GLE 90 nabízí 3-pásmovou konstrukci, výkon 150W a široký frekvenční rozsah 20 – 40000 Hz. Nová generace GLE používá měniče s membránou z titania (wave-sicke), která zvyšuje pevnost a snižuje zkreslení. Více

Nová řada GLE

Náš nejprodávanější reproduktor - z dobrého důvodu

Technicky přesvědčivé a vizuálně přitažlivé... díky těmto vlastnostem je řada GLE jedním z nejpopulárnějších reproduktorů v Evropě. Široká škála modelů a silný poměr ceny a výkonu činí z řady GLE všestrannou a atraktivní řadu reproduktorů, která díky svému atraktivnímu designu a vyváženému zvuku zanechává dobrý dojem všude.

Pro potěšení z hudby a filmu

Reproduktory řady GLE jsou technicky přesvědčivé a vizuálně přitažlivé: Díky těmto vlastnostem patří atraktivní a univerzální modely GLE po mnoho let mezi nejoblíbenější reproduktory v Evropě. V Cantonu nyní zcela přepracovali úspěšnou modelovou řadu GLE - vizuálně i technicky. Zůstal silný poměr ceny a výkonu a samozřejmě přesvědčivě dobrý zvuk Canton. Nová řada GLE je vedena vlajkovou lodí GLE 90, výkonným a dynamickým sloupovým reproduktorem ve 3-pásmovém designu, který vyniká nejen svými zvukovými vlastnostmi, ale také zaujme posluchače atraktivním, harmonickým designem. Nejlepší technologie zaujímá místo na tenké ozvučnici a vytváří jedinečný zvuk Canton - s vynikajícími měniči vyrobenými z titanu, kterým je dovoleno přejít do aktuální řady GLE.

Canton GLE 80 lifestyle

Technologie: lepší než kdy jindy

Snaha o nejlepší zvuk znamená hodně tvrdé práce a použití nejnovějších technik. Naše opticky a technicky revidované reproduktory GLE těží z pokroku neustálého vývoje Cantonu. Přesné a silné basy jsou doménou dvou 192 mm basových reproduktorů, které dodávají fenomenální hloubku v objemném šasi s bassreflexem. Místo předchozích měničů s hliníkovými membránami se nyní používají speciální basové měniče s vysoce stabilními titanovými membránami: tyto mohou ještě přesněji sledovat rychlé hudební impulsy. Díky velkému středovému měniči 174 mm zní GLE 90 neuvěřitelně hbitě a září s nejlepší dynamikou, vynikajícím rozlišením a nepřekonatelnou rovnováhou. Jako ideálního partnera je použit vyspělý a osvědčený výškový reproduktor s hliníkovým a manganovým profilem s 25 mm kopulí, který je vybaven propracovanými vlnovody pro ideální zvukové záření a propojení. Díky optimalizovaným výhybkám umožňují přehrávání až 40 000 Hz . Vynikající technické vybavení současné generace GLE ještě více podtrhuje šasi reproduktoru s robustními polykarbonátovými koši, výkonnými magnetickými pohony.

Moderní a silný

Třípásmové reproduktory GLE 90 mají moderní a neutrální design a díky svým harmonickým rozměrům je lze integrovat do jakéhokoli prostředí. Jsou k dispozici v atraktivních variantách „Black Decor“, „White Decor“ a „Macassar Decor“ - ozvučnice stojatých reproduktorů s bassreflex jsou natřeny matnou černou nebo saténově bílou barvou. Černé látkové mřížky, které jsou magneticky připevněny k šasi, jsou ozdobou aktuální řady GLE. V rozích jsou velkoryse zaoblené a dodávají stojatým reproduktorům nezávislý a atraktivní obličej. Dobře proporcionální stojací reproduktory GLE 90 jsou vysoké 105 centimetrů, široké pouze 21 centimetrů a hluboké 30 centimetrů. Čtyři patky reproduktoru integrované ve spodní části krytu zajišťují, že stojí pevně na podlaze.

Canton GLE domácí kino
Canton GLE - týmová hra

Týmový hráč

Výkonný 3-pásmový sloupový reproduktor GLE 90 můžete rozšířit o další modely ze série GLE a vytvořit výkonný systém vícekanálového domácího kina. Například můžete použít GLE 90 jako hlavní reproduktor, kombinovat s odpovídajícím středovým GLE 50 a GLE 30 jako surround reproduktory. Subwoofer Power Sub 12, který s ním dokonale harmonizuje, přebírá aktivní nízkofrekvenční část a poskytuje silné basy v domácím kině. V závislosti na vašich preferencích a požadavcích můžete také naplnit svůj vlastní sen o vícekanálovém domácím kině z velkého portfolia GLE a zažít dokonalou filmovou zábavu ve svých čtyřech zdech. Připojte své reproduktory k našemu inteligentnímu elektronickému modulu Smart Amp 5.1 a začněte do bezdrátového světa streamování hudby. Snadno nahrazuje klasický AV přijímač a nabízí nesrovnatelnou škálu kombinací a připojení - s nejlepším zvukem a minimálními rozměry .

 

Specifikace GLE 90

Konstrukce

 • 3-pásmová se zadním bassreflexem

Výkon RMS

 • 150 W

Frekvenční rozsah

 • 20 - 40000 Hz

Výhybky

 • 300 Hz
 • 3200 Hz

Osazení

 • 2 x 192 mm basový Titanium (Wave-Sicke) 
 • 174 mm středový Titanium (Wave-Sicke)
 • 25 mm výškový Aluminium-Mangan

Nominální impedance

 • 4 Ohm (kompatibilní s 8 Ohm)

Rozměry (š x v x h)

 • 210 x 1060 x 310 mm

Hmotnost

 • 19,6 kg/ks
Mřížka je součástí balení

 

Parametry
Doporučený výkon zesilovače (W) 50 - 150 W
Nominální impedance (Ohm) 4
Výkon RMS (W) 150

Alternativní produkty1